Dubnu vévodí černá AUDI A4 by MICHALKA s růžovými prvky

Další měsíc před námi a spolu s ním původně černočerný krasavec s německou krví. Řeč je o AUDI A4 by MICHALKA majitelky Michaely Kirchnerové.

BL4A3109

Kalendář Girls Tuning 2015 je tak obohacen o další krásný vůz a jeho uhrančivou majitelku. Jako ostatní dívky a ženy před ní, i Míša prošla před focením změnou v rámci profesionální péče vizážistů studia GlamL Lucie Trnkové.

Míša je členkou klubu GIRLS TUNING od roku 2013. Toho roku se jí narodil syn Kubík a právě v jeho 5ti týdnech se účastnila prvního GIRLS TUNING srazu. V podstatě neplánovala stát se členkou GT klubu, ale osud tomu tak chtěl…

S příchodem plánovaného miminka bylo potřeba řešit výměnu stávajícího auta – dvoumístné Hondy CRX za větší – rodinné auto. Volba padla na Audi A4 Avant z roku 2006. Původně měla Audi zůstat v sérii, nic méně po měsíci užívání sériového vozu to začala být trošku nuda. A tak se nové původně čistě rodinné auto začalo postupně upravovat.

Později s přibývajícími úpravami ji oslovily holky z GT klubu, jestli se nepřidá do party a Míša neváhala. Během té krátké doby, co je na tuningové scéně, již získala s Audinkou spoustu ocenění. A to jak doma, tak i v zahraničí. V kategorii Germany scene a Ladies scene to dělá něco málo přes 40 ocenění – pohárů, které jí doma zdobí nejednu poličku.

Co ji přivedlo k tomuto koníčku?

Po škole, v jejím prvním zaměstnání (zaměřeném na automobilový průmysl) poznala nyní již současného manžela a od roku 2008 spolu doslova a do písmene propadli tuningu, který se stal jejich společným koníčkem. Dodává, že je určitě fajn, když partnery spojují společné zájmy.

Exteriér zaznamenal tyto úpravy:

Celý vůz byl přelakován původním odstínem Audi – Black Panther perl, Z modelu S-line pochází nové dveřní lišty, ze stejného modelu byl použit spojler víka kufru. Spojler předního nárazníku pochází z dílny Rieger, stejně jako lipa umístěná pod zmíněným spojlerem. Jako kontrast k černé perleti, bylo na vybraných exteriérových dílech použito růžové lakování, které doplňuje růžový polep okenních ozdobných lišt.

O exteriér se v době líčení majitelky postarala společnost iDRY, která vozidlu zajistila profesionální suché mytí.

BL4A3075

Interiér prošel rovněž nějakou tou úpravou:

Nové čalounění se dostalo sedačkám – jak jinak než v kombinaci černá a růžová koženka. Černá koženka byla použita také na čalounění interiérových sloupků. Stropnice je nalakovaná růžovým matem. Dále jsou lakované vnitřní dekorativní lišty – růžový mat a vnitřní obložení prahů – nerez a růžový mat.

Prostor v kufru je kompletně čalouněn do růžové koženky. Nějaké to černo-růžové lakování je možné najít i na dalších interiérových dílech.

 

Kola jsou od výrobce RH v rozměru 20“, osazena pneu 225/30 R 20 a jsou kompletně lakována do růžového matu. Brzdy jsou vypůjčené od koncernového kamaráda Škody Superb, s průměrem kotouče 345 mm. Zadní brzdy jsou zatím v originálním stavu, s drobnou kosmetickou změnou v podobě růžového lakování.

Původní podvozek byl vyměněn za výškově stavitelný JOM, na kterém se později provedla přestavba, tzv. na vzduch. Kompletní montáž vzduchového podvozku má na starosti firma Kustom Shop. Příruby měchů a další části podvozku byli před montáží nalakovány na růžovo. Komponenty a ovládací prvky podvozku jsou umístěny v kufru vozu. Samozřejmostí je dálkové ovládání nastavení výšky podvozku.

 

Audinku pohání dvoulitrový naftový motor, opatřený chipem pro zvýšení výkonu. Plasty zakrývající motor jsou lakovány jak jinak než na růžovo, stejně jako další komponenty v motorovém prostoru a spodní části přední kapoty.

K Míši Audince neodmyslitelně patří také mini Audi – odrážedlo jejího syna Kubíka, které věrně kopíruje mámy design, tzn. Black & Pink.

Odkud Míša bere inspiraci k dalším úpravám?

První inspirací byla volba černo – růžové barevné kombinace vozu. Volila tuto kombinaci z trochu žensky sobeckého důvodu, aby jí vůz ladil „k pleti“ a ona tak mohla ladit oblečením a doplňky.

U Míši vznikají úpravy tak, že navrhne svou představu a s manželem pak následně vše proberou. On pak její sny a představy realizuje do skutečné podoby, protože jak Míša dodává, je nesmírně šikovný. Tímto by mu chtěla poděkovat za veškerou podporu, trpělivost a skvělou práci, kterou na Audince odvedl.

Bez názvu

A jak to vypadá s podporou v rodině?

Jak již bylo řečeno, má 100 % podporu svého manžela a jejich malý Kubík je tuningem a vším, co je spojeno s auty doslova pohlcen. Tudíž to baví celou rodinu. Nikoho asi nepřekvapí, že i dárky k narozeninám, nebo vánocům cílí především směrem k plechovým mazlíčkům.

Kolik času tráví Míša se svou Audinkou?

Jelikož čekají další miminko (dalšího tunera/ku) a přes zimu nebylo příliš času, trošku Audinku zanedbávala. Ta trávila tuto zimu na showroomu jednoho autosalonu. Nyní se nemůže dočkat letošní tuningové sezóny, kterou si s celou rodinou náramně užijí.

A jezdí se svým autem běžně, nebo jen na srazy?

Ještě v nedávné době s Audinkou jezdila denně, nicméně po provedených úpravách, kterými Audinka prošla, jí to připadá jako hřích, zneužívat ji na běžné jízdy. A tak spolu jezdí především na srazy, kterých je od jara do podzimu požehnaně.

Děkujeme Míše za rozhovor i účast na projektu kalendář Girls Tuning 2015 a přejeme jí další úspěchy na tuningové scéně, ačkoli víme, že v nejbližší době pro ni bude větší prioritou rodina a zbrusu nový přírůstek v podobě malého tunera, nebo tunerky. 

BL4A3145

Pokud by vás zajímalo nasazení, s jakým jsme zvládali vznik kalendáře, vysvětlení je nasnadě. Prakticky nebyl nutný odpočinek a všichni jeli od začátku do konce na plný plyn Jednoduchým vysvětlením je BIG SHOCK, kterým jsme byli notně zásobováni.

A nyní ještě pár slov k možnosti rekvalifikace u partnera kalendáře INTERACTION.

Společnost Interaction podporuje vzdělávání, úzce spolupracuje s úřady práce a jako akreditovaná vzdělávací instituce úspěšně provozuje rekvalifikační kurzy Autolakýrník již řadu let.

Rekvalifikační kurz Autolakýrník, nově rozdělený na dvě části (Přípravář a Finální povrchová úprava), seznámí účastníky se všemi aspekty opravárenského lakování vozidel jak po praktické, tak i po teoretické stránce a plně je na práci autolakýrníka připraví.

Společnost Interaction s.r.o. je součastně i importérem a distributorem autolaků Spies Hecker, lakovacích kabin USI Italia a kompletního vybavení autolakoven v České republice. Tím pádem může zaručit nejvyšší kvalitu produktů a přístup k nejnovějším poznatkům a pracovním postupům v oblasti lakování a přenést je přímo k účastníkům kurzů.

Více informací na www.interaction.cz nebo pište na skoleni@interaction.cz

 

 

Comments

comments