Tuning Evolution – jarní sraz

Text: Pavla Vokolková

V neděli 26. dubna se konal jarní sraz Tuning Evolution u Tipsport arény v Pardubicích, který byl spojený i s výstavou Auto Moto show + Cestování v Tipsport aréně.
Ráno po příjezdu na sraz to vypadalo, že by mohlo být přijatelné počasí, ale kolem půl 11 se ukázalo, že ne. A však přes skoro hodinový liják se udělalo pěkně a ti, které ani prudký déšť neodradil se mohli zapojit do soutěže o nejhlasitější výfuk a audio. Ještě před těmito soutěžemi jsme mohli sledovat vystoupení Lukáše Petráška na trialové motorce, který zapojil do představení i své diváky. Což dodalo vystoupení větší ,,grády,,.
Účastníci a kolemjdoucí měli také možnost nahlédnout na výstavu do prostor Tipsport arény, kde bylo k vidění například vybavení k moři, různé typy koloběžek, kol a odstrkovadel. Pro motoristy tu byly samozřejmě k vidění předváděcí vozy od značky Volkswagen, Mazda, Škoda. Nechyběl tu ani nový typ Dodge Charger 2015. V rámci výstavy proběhla i módní přehlídka motorkářských a sportovních oděvů a plavek.
Po dopoledni se pořadatelé srazu vydali hodnotit vozidla a vybrat z nich to nejlepší z nejlepších a kolem 16:00 proběhlo vyhlášení výsledků. Best of the Best se stal Filip Girášek se svým pojízdným obývákem. :)

Comments

comments